Strony Akademii Morskiej w Gdyni mogą korzystać z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.

Dla
Kandydatów

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk wraz z Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do udziału w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu rozwoju obszarów wiejskich. Pismo w tej sprawie wraz z plakatem konkursowym zostało skierowane już do Rektora Państwa Uczelni.

Do Konkursu można zgłaszać prace w języku polskim lub angielskim, których obrona odbyła się w roku kalendarzowym 2015 i 2016. W wyniku postępowania konkursowego autorom najlepszych prac magisterskich przyznane zostaną następujące nagrody:

I miejsce – 5 000 zł 

II miejsce – 3 000 zł 

III miejsce – 2 000 zł 

Zachęcamy do nadsyłania prac na Konkurs w terminie do 31.03.2017 roku. Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o upowszechnienie informacji o Konkursie poprzez rozwieszenie plakatów oraz udostępnienie na profilu fb Państwa Uczelni linku do konkursu dostępnego na funpagu naszego Instytutu: https://www.facebook.com/irwirpan/

Wszelkie informacje szczegółowe na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej: http://www.irwirpan.waw.pl/494/oferta-edukacyjna/konkurs-na-prace-magisterska

Pliki: