Strony Akademii Morskiej w Gdyni mogą korzystać z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.

Dla
Kandydatów

VI Piknik Jesienny z "Żurawiną i gęsiną na świętego Marcina". Przodkowo

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie odbył się VI Piknik Jesienny z "Żurawiną i gęsiną na świętego Marcina". Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni również otrzymał zaproszenie na to coroczne spotkanie.

Przedstawicielki naszego Wydziału dr inż. Renata Korzeniowska – Ginter oraz dr inż. Anna Platta z Katedry Handlu i Usług a także mgr Jagoda Pakieła z Biura Dziekana WPiT miały okazje uczestniczyć w degustacji dań przygotowanych przez uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

Na uroczystości w ZSP Przodkowo zaproszeni zostali także przedstawiciele władz samorządowych z panią starostą Janiną Kwiecień, szefowie kuchni trójmiejskich restauracji oraz absolwenci szkoły.  Dla Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa była to znakomita okazja aby zainteresować przyszłych absolwentów szkoły ofertą edukacyjną oraz możliwością kontynuowania nauki na Wydziale PiT.