Strony Akademii Morskiej w Gdyni mogą korzystać z plików cookies. Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce.

Dla
Kandydatów

XX EDYCJA KONKURSU PRAC MAGISTERSKICH I XIII EDYCJA KONKURSU PRAC LICENCJACKICH

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku pragnie zaprosić do udziału w XX edycji Konkursu Prac Magisterskich i XIII edycji Konkursu Prac Licencjackich. Oba Konkursy poświęcone są współczesnym problemom ekonomicznym i innowacyjności w gospodarce ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na rozwój regionu gdańskiego.

Spośród nadesłanych do Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku prac magisterskich i licencjackich, Kapituła Konkursowa, w której zasiadają profesorowie wyższych uczelni z terenu Trójmiasta, wyłoni te, które będzie można określić mianem innowacyjnych, nieszablonowych i łamiących dotychczasowe schematy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSACH!

Prace w wersji papierowej i elektronicznej z opinią promotora i recenzją oraz adresem autora należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia br. na adres:

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Gdańsku, ul. Długi Targ 46/47, 90-830 Gdańsk

z dopiskiem: Konkurs Prac Magisterskich lub Licencjackich.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem PTE Oddział w Gdańsku, tel. 58 301-52-46, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                        

Konkursy zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego oraz patronatem medialnym portalu Pomorskie.eu i Wydawnictwa Pomorskiego. Wyłącznym Partnerem Konkursów jest Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa SA