Wydarzenia

W dniu 8 czerwca 2018 roku członkowie Naukowego Koła Towaroznawstwa CARGO, działającego przy Katedrze Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością mieli zaszczyt uczestniczyć w XIII Dniach Młodych Towaroznawców, konferencji odbywającej się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Łącznie zaprezentowano 12 prac, które również zostały opublikowane w monografii pokonferencyjnej.
 
 
Pragniemy podzielić się sukcesami osiągniętymi w poszczególnych kategoriach przez studentów towaroznawstwa AMG:
 

Z ogromną radością  informujemy, że Mariusz Jakubowski - student kierunku Towaroznawstwo na Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa Akademii Morskiej w Gdyni został laureatem Konkursu Czerwonej Róży 2018.

W dniach  od 14 do 18 maja 2018 roku w Akademii Morskiej w Gdyni odbędzie się XV Polsko-Niemieckie Seminarium Studenckie „MANAGING CULTURAL DIVERSITY IN EUROPE” organizowane przez Akademię Morską w Gdyni oraz Hochschule Bremerhaven w Niemczech pod patronatem Rektorów obu Uczelni. Tegoroczne seminarium zbiega się z 40. rocznicą współpracy między obiema Uczelniami.

Dnia 22 kwietnia 2018 r. odbyła się Jubileuszowa - X edycja Konferencji  Naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG, działające przy Wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa AMG. Inauguracja Student Maritime Conference , której tematem przewodnim była "Logistyka w dobie czwartej rewolucji przemysłowej" odbyła się na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w Gdyni. W tym roku do Gdyni przyjechało 250 studentów z całej Polski zrzeszonych w 24 kołach naukowych.

Strony

Podmiot udostępniający: 

Biuro Dziekana

Wytworzył informację:

Wioletta Suszek
04.04.2017
Wprowadzenie:
M.Schmidt 04.04.2017
Ostatnia modyfikacja:
M.Schmidt 27.07.2017